Міністерство закордонних справ України

Данила Лубківського призначено заступником Міністра закордонних справ України

06 березня 2014, 15:36

Розпорядженням Кабінету Міністрів України 6 березня ц.р. Данила Лубківського призначено на посаду заступника Міністра закордонних справ України.  

Данило Лубківський, 1975 року народження, закінчив факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

На дипломатичній службі з 1998 року. Працював на посадах аташе, третього, другого секретаря офісу Міністра закордонних справ України, був помічником і радником керівників зовнішньополітичного відомства України.

У 2001-2004 роках третій, другий, перший секретар Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку, член Делегації України до Ради Безпеки ООН у 2001 році.  

Брав участь у численних двосторонніх і багатосторонніх переговорних процесах, діяльності України в рамках Ради Безпеки і Генеральної Асамблеї ООН, міжнародних конференцій і форумів ЄС, НАТО, Ради Європи, ОБСЄ, ГУАМ, ОЧЕС та інших міжнародних організацій.

28 січня 2008 року був призначений Радником Президента України.

З червня 2006 року до березня 2010 року очолював Службу підготовки виступів Президента України, Головну службу комунікації Секретаріату Президента України.

Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посланника першого класу.

30 листопада 2009 року нагороджений Орденом Данила Галицького.

З 2010 по 2014 рік займався активною громадською діяльністю.

З іноземних мов вільно володіє англійською, російською і чеською.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes