Міністерство закордонних справ України

Київ 06:53

В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прийняв Посла Федеративної Республіки Нігерія в Україні Франка Нгозі Ісоха

22 травня 2014, 13:15

В.о. Міністра закордонних справ України А.Дещиця прийняв Посла Федеративної Республіки Нігерія в Україні Ф.Н.Ісоха у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії в Україні.

Сторони обговорили низку питань українсько-нігерійського співробітництва, зокрема, перспективи активізації політичної і торговельно-економічної взаємодії, а також співпрацю у сфері освіти.

Було висловлено вдячність нігерійській стороні за підтримку позиції України під час розгляду у рамках Ради Безпеки ООН та Генеральної Асамблеї ООН питань, пов’язаних з агресією Російської Федерації проти України.   

У свою чергу, африканський дипломат підтвердив принципову підтримку Нігерією суверенітету та територіальної цілісності України.

В.о. Міністра закордонних справ України також висловив глибокі співчуття Уряду та народу Нігерії з приводу терористичного акту у м. Джос.  

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes