Міністерство закордонних справ України

Київ 11:38

У братиславській книгарні „Panta Rhei” відбуалася презентація роману „Кагарлик” сучасного українського автора Олега Шинкаренка

24 липня 2014, 11:03

23 липня ц.р.  у книгарні „Panta Rhei” в центрі Братислави відбулася презентація роману сучасного українського письменника  О.Шинкаренка „Кагарлик”

        У зустрічі з письменником взяли участь співробітники Посольства України в СР та їх сімʼї, представники української громади, українські студенти, які навчаються у словацьких ВНЗ,  представники місцевих громадських організацій (зокрема, був присутній директор Словацького інституту суспільних питань – IVO - Г.Месежніков), а також творчої інтелігенції СР, усі ті, кому є небайдужою доля України у ці складні для неї часи. 

         На презентації письменник О. Шинкаренко розповів гостям про зміст свого роману „Кагарлик”, який, за жанром, є сатиричною антиутопією, що зображує життя в Україні через сто років:

         „Відбулася російська окупація, внаслідок якої наша країна повернулася у середньовіччя. Головний герой, чию свідомість використали для виготовлення суперкомпʼютерів для російських військових супутників, намагається повернути втрачену через це памʼять та свою дружину. Для цього він вирушає у загадкове місто Кагарлик, де в результаті випробування новітньої зброї назавжди зупинився час”.

        Твір письменника змушує читача вдатися до глибоких роздумів про сучасність і сьогодення людства, змушує активізувати громадянську позицію не тільки патріотів, але й усіх, кому дорогі отримані великою ціною відвойовані у темних сил цінності демократичного суспільства.

          Після жвавого обговорення твору гості подякували автору за розповідь про роман та його творчий доробок, побажали письменнику нових успіхів і звершень на творчій ниві.

                                                                                        

Останні новини

Прес-реліз до Дня Гідності та Свободи | Сьогодні, 09:30

21 листопада 2018 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи – чергова річниця доленосних для України подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Тоді народ України не лише продемонстрував своє прагнення до свободи, гідність та бажання жити в демократичній державі, а й розпочав боротьбу за своє європейське майбутнє мирними акціями протесту.

Вітаємо доктора філологічних наук, іноземного члена Національної Академії наук України, громадського діяча, письменника Миколу Неврлого з 102-ою річницею з Дня народження | 15 листопада, 13:15

Сьогодні, 15 листопада ц.р., доктору філологічних наук, іноземному члену Національної Академії наук України, громадському діячу, письменнику Миколі Неврлому виповнилося 102 роки!    

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Державним секретарем Міністерства закордонних справ і європейських питань СР Франтішком Ружичкою | 14 листопада, 19:35

14 листопада ц.р. Посол України в Словаччині Юрій Мушка провів зустріч з Державним секретарем Міністерства закордонних справ і європейських питань СР Франтішком Ружичкою.

Посол України в СР Юрій Мушка провів прес-конференцію для словацьких ЗМІ | 06 листопада, 14:30

6 листопада ц.р. у Посольстві України в Словацькій Республіці була проведена прес-конференція Посла України Юрія Мушки для словацьких ЗМІ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes