Міністерство закордонних справ України

Київ 06:40

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Сол Кьон Хуна

28 жовтня 2014, 16:28

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Посла Республіки Корея в Україні Сол Кьон Хуна.

У ході переговорів співрозмовники приділили особливу увагу обговоренню питань подальшої активізації політичного діалогу та економічного співробітництва між Україною та Республікою Корея.

Сторони констатували високий рівень взаємодії двох держав на міжнародній арені. Сергій Кислиця подякував за незмінну позицію Республіки Корея на підтримку України під час розгляду низки важливих для нашої держави питань у ході голосування в рамках ГА ООН, Ради Безпеки ООН, ЮНЕСКО та ін.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes