Міністерство закордонних справ України

Посол Мексики в Україні Марія Луїза Беатріс Лопес Гаргальо вручила копії Вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ – керівнику апарату Вадиму Пристайку

19 лютого 2015, 11:04

19 лютого Заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко прийняв копії Вірчих грамот у новопризначеного Посла Мексиканських Сполучених Штатів в Україні пані Марії Луїзи Беатріс Лопес Гаргальо та привітав її з початком дипломатичної місії в Україні.

«Ми вдячні мексиканській стороні за послідовну позицію на підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Бажаю Вам, Ваша Високоповажносте, успіхів у роботі з розвитку двосторонніх відносин», - зазначив Вадим Пристайко.

У свою чергу Посол Мексики запевнила у незмінності позиції її держави щодо подій на Донбасі та позитивно відзначила зусилля, які докладає українська влада для відновлення миру.

Під час зустрічі також обговорювалися питання подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва та активізації політичного діалогу між нашими країнами. МЗС України розраховує на плідну та активну співпрацю.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes