Міністерство закордонних справ України

Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Нової Зеландії в Україні (за сумісництвом) Венді Хінтон

26 травня 2015, 14:15

Н.Галібаренко висловила вдячність за підтримку Новою Зеландією суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема під час розгляду цього питання в рамках Генеральної асамблеї ООН.
Сторони позитивно відзначили існуючу взаємодію у рамках міжнародних організацій, а також погодилися із важливістю активізації українсько-новозеландських відносин. Окремий наголос у цьому зв’язку було зроблено на розбудові двосторонньої торговельно-економічної співпраці.

Також відбувся обмін думками щодо підтримки кандидатури України на виборах до складу непостійних членів РБ ООН на період 2016-2017 рр.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes