Міністерство закордонних справ України

Київ 06:42

Заступник Міністра закордонних справ України - керівник апарату Вадим Пристайко прийняв копії Вірчих грамот у Посла Республіки Колумбія в Україні (за сумісництвом) Вікторії Гонсалес Аріса

26 травня 2015, 10:14

Під час зустрічі відбувся обмін думками з широкого кола питань двосторонніх відносин, зокрема щодо поглиблення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, започаткування спільних проектів у культурно-гуманітарній та освітній галузях.

Сторони також обговорили графік двосторонніх політичних контактів на ближчу перспективу та питання розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин, обмінялися досвідом у сфері просування національного експорту.

Вадим Пристайко висловив вдячність колумбійській стороні за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема за голосування резолюції ГА ООН „Територіальна цілісність України”.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes