Міністерство закордонних справ України

Київ 07:38

Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллу Мадатлі

09 червня 2015, 14:19

Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллу Мадатлі у зв’язку із закінченням його дипломатичної місії в Україні.

Н.Галібаренко висловила вдячність Е.Мадатлі за його внесок у розвиток українсько-азербайджанського співробітництва, а також співпрацю з метою виведення питань, що становлять стратегічний інтерес для обох держав на новий якісний рівень.

У цьому зв’язку сторони погодилися із важливістю подальшої підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та Азербайджану, у тому числі з точки зору забезпечення стабільності та миру у регіоні та світі в цілому.

Н.Галібаренко побажала Е.Мадатлі успіхів у його подальшій діяльності. 

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes