Міністерство закордонних справ України

Київ 05:20

Показ документального фільму «Відторгнення: битва за Україну»

10 червня 2015, 17:35

9 червня 2015 р. Посольство у співпраці з активістами Громадської ініціативи «Євромайдан Словаччина» та Музично-драматичним ансамблем ім.Т.Шевченка провели показ документального фільму «Відторгнення: битва за Україну» в приміщенні будинку культури «Ружінов» в м. Братислава.    

У заході взяли участь: радник Посольства Віталій Усатий, український політолог та Директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академіїпри МЗС України Григорій Перепелиця, представник ГО «Центр Громадянських свобод» Марія Томак, голова Словацько-українського товариства Антон Новак,  заступник голови Музично-драматичного ансамблю ім.Т.Шевченка Міхал Калиняк, координатор Громадської ініціативи «Євромайдан Словаччина» Антон Горшков і активісти цього об’єднання, представники дипломатичного корпусу, української національної меншини Словаччини та студенти вищих навчальних закладів Словаччини.                        

За результатами показу фільму відбулась дискусія щодо подій на Донбасі та актуальної ситуації в Україні.

Показ фільму викликав значний інтерес у присутніх до подій в Україні та мав велике значення для представників української національної меншини Словаччини.            

Останні новини

Робочий візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Словаччини | 17 квітня, 13:35

16 квітня ц.р. в Словаччині з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з представниками «Української академії лідерства» | 11 квітня, 14:02

11 квітня Посол України в СР Юрій Мушка зустрівся з українською молоддю, представниками «Української академії лідерства».

Участь Посла України в СР Юрія Мушки в урочистій церемонії покладання вінків до пам’ятника радянським воїнам | 04 квітня, 16:45

4 квітня ц.р. Посол України в СР Юрій Мушка взяв участь в урочистій церемонії покладання вінків до пам’ятника радянським воїнам з нагоди 74-річниці визволення Братислави.

У Братиславі проведено міжнародну конференцію «Україна. Довгий шлях до свободи» | 28 березня, 08:05

27 березня 2019 року громадською спілкою «Українсько-Словацька Ініціатива «УСІ разом!» за сприяння Посольства України в СР проведено міжнародну конференцію «Україна. Довгий шлях до свободи». Захід приурочено до 5-х роковин окупації Росією Криму та гібридній війні РФ проти України.

Робочий візит в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України Ольги Трофімцевої до Словацької Республіки | 26 березня, 11:03

25-26 березня ц.р. в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева здійснила робочий візит до Словацької Республіки, під час якого було проведено зустріч з Віце-прем’єр-міністром, Міністром сільського господарства СР Габріелою Матечною.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes