Міністерство закордонних справ України

Київ 01:22

Міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Республіки Болгарія Даніел Мітов 5-6 липня ц.р. здійснили спільний візит до Одеської області

06 липня 2015, 19:08

У рамках візиту відбулися переговори глав зовнішньополітичних відомств України та Болгарії з Головою Одеської ОДА М.Саакашвілі та зустріч з представниками болгарської національної меншини. Міністри відвідали м.Болград – одне з місць компактного проживання болгар в Одеській області.

У центрі уваги переговорів з керівництвом області були питання реалізації спільних проектів підприємствами Одещини та Болгарії, шляхи активізації торговельно-економічної співпраці загалом. Болгарську сторону було поінформовано про ситуацію в регіоні, обговорено стан забезпечення прав та інтересів болгарської національної меншини.

У м.Болград Міністри відвідали гімназію ім.Раковського, де зустрілися з активом місцевої болгарської громади, учнями та викладачами цього закладу, в якому здійснюється викладання болгарської мови. 

«Республіка Болгарія є лобістом інтеграції України до Євросоюзу, підтвердженням чому є той факт, що Болгарія однією з перших ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС», - наголосив П.Клімкін під час переговорів зі своїм болгарським колегою.    

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes