Міністерство закордонних справ України

Єреванський навчально-науковий інститут Тернопільського національного економічного університету добирає студентів

19 жовтня 2015, 11:40

18 жовтня 2015 р. у Тбілісі в культурно-просвітницькому і молодіжному центрі «Айартун» відбулась презентація Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) з метою добору абітурієнтів до цього єдиного на Південному Кавказі структурного підрозділу вищого навчального закладу України університетського типу IV (вищого) рівня акредитації.

В Єреванському навчально-науковому інституті ТНЕУ діє коледж з освітнім рівнем молодшого спеціаліста за спеціальностями бухгалтерський облік, фінанси і кредит (3 роки) та обслуговування комп’ютерних систем і мереж (4 роки), випускники якого після здачі іспитів переводяться на 2-й курс відповідної спеціальності бакалавріату з денною або заочною формами навчання (4 роки) за спеціальностями фінанси і кредит (банківська, митна або страхова справа), облік та аудит, комп’ютерні системи і мережі. В інституті існує також магістратура за спеціальністю облік та аудит (1,6 роки). Випускники інституту отримують державний диплом України бакалавра або магістра, який визнається у 82 країнах світу, у тому числі Грузії. Випускники – громадяни Грузії можуть підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень у будь-якому державному вищому навчальному закладі Грузії без здачі єдиних державних іспитів.

Студенти і випускники інституту жваво й завзято, з українськими піснями, танцями, віршами Великого Кобзаря та показом оригінального фільму розповіли потенційним абітурієнтам та їх батькам про життя інституту.

Директор Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ кандидат економічних наук, доцент С.М.Гудратян відповів на зацікавлені запитання присутніх.

Участь у презентації взяли Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Г.П.Назаров і другий секретар Посольства України в Грузії В.Г.Ляліна. 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes