Міністерство закордонних справ України

Київ 07:46

В МЗС України представникам дипломатичних місій було презентовано звіт «28 заручників Кремля»

10 березня 2016, 21:21

10 березня 2016 року у приміщенні Міністерства закордонних справ України відбувся брифінг для представників дипломатичних місій та представництв міжнародних організацій «Крим. Окупація. Два роки потому» за участю представників держави та громадянського суспільства, ключовим елементом якого стала презентація зарубіжним дипломатам спільного звіту громадської ініціативи Євромайдан SOS та фундації «Відкритий діалог» «28 в’язнів Кремля».

До представників дипкорпусу звернулися Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, які розповіли про проблему громадян України, незаконно з політичних мотивів ув’язнених на території РФ та в тимчасово окупованому Криму, роз’яснили дії Української держави з метою їх звільнення та закликали міжнародну спільноту посилити тиск на Кремль з метою звільнення українців.

Координатор громадської ініціативи Євромайдан SOS Олександра Матвійчук та координатор кампанії #LetMyPeopleGo Марія Томак розповіли про діяльність українських громадських правоохоронних організацій у цьому контексті та презентували розгорнутий звіт «28 в’язнів Кремля».

На заході були також присутні матері ув’язнених Лариса Кольченко, Ольга Афанасьєва та сестра Олега Сенцова Наталія Каплан, з якими зарубіжні дипломати мали змогу поспілкуватися після презентації.

Із детальним описом кейсів, які були згадані на заході, можна ознайомитись у спільному звіті громадської ініціативи Євромайдан SOS та фундації «Відкритий діалог» «28 в’язнів Кремля» за посиланням:

Англійською мовою: http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2016/01/28Hostages_ENG_CCL_MF_Web-2.pdf
Російською мовою: http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2016/01/28Hostages_CCL_MF_Web-Map.pdf

Інфографіка кампанії #LetMyPeopleGo за посиланням:

http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2016/03/Infograph-1.jpg
http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2016/03/Inforgraph-2.jpg

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes