Міністерство закордонних справ України

Київ 06:43

Офіційний візит Президента України Петра Порошенка до Болгарії

01 липня 2016, 16:31

30 червня відбувся офіційний візит Президента України Петра Порошенка до Республіки Болгарія

В ході візиту відбулися переговори Глави Української держави з Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим та Прем’єр-міністром країни Бойко Борисовим.

Було підписано низку двосторонніх угод, зокрема, Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про співробітництво в разі виникнення катастроф, Меморандум між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством молоді та спорту Республіки Болгарія про співробітництво в молодіжній сфері та Угоди між Болгарською академією наук та Державним космічним агентством України про співробітництво в рамках космічного експерименту «Іоносат-Мікро» на космічному апараті «Мікросат-М».

Глава Української держави спільно зі своїм болгарським колегою взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Т.Шевченку в Софії та зустрівся з представниками української діаспори.

Під час візиту Президент України також відвідав поранених українських військовослужбовців, які проходять курс лікування (реабілітації) в Республіці Болгарія, та ознайомивсяз роботою лікарні «Калероя» Військово-медичної Академії Міністерства оборони Республіки Болгарія (м.Хісаря).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes