Міністерство закордонних справ України

Коментар МЗС України щодо тематичної доповіді СММ ОБСЄ "Обмеження свободи пересування СММ та інші перешкоди виконанню мандату Місії"

24 серпня 2016, 10:51

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує провокації, які регулярно здійснюються Росією та підконтрольними їй бойовиками проти спостерігачів Спеціальної Моніторингової Місії (СММ) ОБСЄ в Україні з метою унеможливлення ефективної діяльності Місії.

Оприлюднена 23 серпня тематична доповідь СММ «Обмеження свободи пересування СММ та інші перешкоди виконанню мандату Місії» за період січень – червень 2016 року вчергове підтвердила небажання Кремля та його маріонеток виконувати Мінські домовленості та сприяти деескалації ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Згідно з доповіддю, практично всі обмеження свободи пересування СММ було здійснено на території неконтрольованих Урядом України окремих районів Донецької та Луганської областей.

Вимагаємо від Росії та підтримуваних нею бойовиків припинити зухвалі спроби залякати спостерігачів ОБСЄ, натомість гарантувати безпечний та безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території ОРДЛО, у тому числі й до неконтрольованої Україною ділянки українсько-російського кордону.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes