Міністерство закордонних справ України

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Естонії в Україні Герта Антсу

29 серпня 2016, 12:39

О.Зеркаль високо оцінила стан українсько-естонських двосторонніх відносин та особливо подякувала естонській стороні за вагому гуманітарну допомогу в лікуванні та реабілітації українських військовослужбовців, що постраждали в зоні АТО.

Посол Естонії наголосив на важливості збереження санкцій проти Росії як країни, що порушила міжнародне право. У цьому плані він висловився за продовження роботи з протидії російській пропаганді в ЄС, зазначивши, що його країна й надалі привертатиме увагу до військової агресії Москви проти України.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes