Міністерство закордонних справ України

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції О.В.Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Королівства Швеція в Україні М.Хагстрьома

01 вересня 2016, 16:31

Мартін Хагстрьом наголосив на незмінній політиці Швеції щодо підтримки України у вирішенні внутрішньо- та зовнішньополітичних викликів. Особливо було наголошено на готовності Швеції надавати допомогу в реалізації системних реформ у нашій державі.

Сторони висловилися за поглиблення співпраці у рамках міжнародних організацій, зокрема з урахуванням нещодавнього обрання Швеції до складу непостійних членів РБ ООН на період 2017-2018 рр. Відбувся також обмін думками з приводу подальших перспектив ініціативи «Східного партнерства».

Шведська сторона висловила готовність поділитися досвідом у процесі підготовки до проведення Україною у 2017 р. пісенного конкурсу «Євробачення».

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes