Міністерство закордонних справ України

Київ 09:43

Вадим Пристайко відвідав штаб-квартиру НАТО з дводенним візитом

23 вересня 2016, 19:50

22-23 вересня ц.р. заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко здійснив робочий візит до штаб-квартири НАТО.

В ході візиту Заступник Міністра взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів, на порядку денному якого перебували питання поглиблення співробітництва між Україною та НАТО за результатами Варшавського саміту (липень 2016 р.), а також безпекової ситуації на сході України та розвитку мінського та норманського процесів.

За результатами обговорення питання щодо посилення практичної взаємовигідної взаємодії між Україною та НАТО, союзники запевнили в тому, що нарощуватимуть допомогу нашій державі в рамках схваленого на Варшавському саміті НАТО Комплексного пакету допомоги для України з метою посилення її обороноздатності та реформування національного сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів Альянсу.

Представники держав-членів НАТО також засвідчили незмінність своєї позиції щодо підтримки суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, невизнання анексії Криму, підкресливши пряму відповідальності Росії  за збройну агресію в східних регіонах нашої держави. У цьому контексті зазначено про необхідність продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями. Союзники також висловили повен розуміння необхідності забезпечення безпекових передумов для початку політичного врегулювання ситуації на Донбасі.

У рамках візиту до штаб-квартири НАТО В.Пристайко провів двосторонні зустрічі із Заступником Генсекретаря НАТО А.Вершбоу, Спеціальним представником Генсекретаря НАТО Дж.Аппатураєм, Другим заступником Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Дж.Шеа, а також від імені Секретаря РНБО України нагородив Заступника Генсекретаря НАТО з оборонних інвестицій П.Оруа Почесною відзнакою.

Завершуючи візит до штаб-квартири НАТО, Заступник Міністра закордонних справ України зустрівся з представниками ЗМІ та дав ексклюзивне інтерв’ю агентству новин «Reuters».

 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes