Міністерство закордонних справ України

В МЗС України відбулося підсумкове у 2016 році ХХХІІ засідання Національної комісії з питань закордонних українців

09 грудня 2016, 13:15

9 грудня в МЗС України відбулося підсумкове у 2016 році ХХХІІ засідання Національної комісії з питань закордонних українців, у ході якого було розглянуто 129 заяв на отримання статусу закордонного українця та перереєстрацію посвідчень закордонного українця.

За результатами розгляду 85 особам з 17 країн світу, зокрема, Австралії, Білорусі, Бразилії, Греції, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, Сербії, США, Туркменістану, Фінляндії, Франції було надано статус закордонного українця. Також було прийнято позитивне рішення щодо 41 особи, які звернулися з клопотаннями про перереєстрацію посвідчень закордонного українця.

У ході роботи представники громадських організацій, які опікуються питаннями українців за кордоном, інформували членів Комісії про результати роботи у 2016 році та заходи, які були організовані ними за кордоном за сприяння МЗС України. 

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes