Міністерство закордонних справ України

Київ 17:49

Презентація українських медичних центрів у Кувейті

23 лютого 2017, 09:48

22 лютого ц.р. в приміщенні Посольства України в Кувейті відбулася презентація українських медичних центрів за участю випускника НМУ ім. О.О.Богомольця док. Алі Джохара, директора медичних компаній «Альдамен» та «Альджавад».

У ході презентації було продемонстровано наданий Міжнародною організацією медичних відносин відеоролик про видатних українців, які здобули світову славу в т.ч. у сфері медицини.

Крім того, Посол В.Толкач коротко ознайомив присутніх із основними досягненнями вітчизняної медицини та українських лікарів, перспективність медичного туризму до нашої держави, згадав про досвід співробітництва Кувейту з Міжнародною клінікою відновного лікування (м.Трускавець), а також презентував інформаційні матеріали про Міжнародну організацію медичних відносин (IMRO).

У ході заходу була проведена прес-конференція випускника Національного медичного університету імені О.О.Богомольця док. Алі Джохара, який розповів місцевим журналістам про українську медичну школу, а також про видатних українських лікарів.

Кувейтський лікар презентував розроблену ним протягом 30 років лікувальну систему док. Алі Джохара, в основі якої лежать такі принципи: індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комплексний план діагностики і боротьба з факторами ризику, вдалий підбір медикаментозної терапії, використання альтернативної медицини (дієта, стовбурові клітини, фітотерапія, гомеопатія тощо), підготовка і комплексний підхід до реабілітації.

Док. А.Джохар є також розробником унікальної методології ранньої діагностики раку, яка не має аналогів у світі.

Він запевнив, що створені ним медичні структури вже в цьому році готові організувати лікування кувейтських громадян на базі провідних національних медичних центрів України.

 

Останні новини

Оголошення конкурсу «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання» | 03 листопада, 08:10

За ініціативи Посла України в Державі Кувейт Балануци О.О. оголошується конкурс написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання». Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів! Переможців і призерів Конкурсу буде нагороджено грамотами та призами, кращі вірші опубліковано. Усі учасники отримають сертифікат про участь у конкурсі. Переможців конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 р. у  День працівників дипломатичної служби України.      

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes