Міністерство закордонних справ України

Київ 08:40

Коментар МЗС України у зв’язку зі спробами деяких сил розхитати міжнаціональну і міжконфесійну стабільність в Україні

09 червня 2017, 09:18

Міністерство закордонних справ України із занепокоєнням спостерігає за спробами використання болгарської національної меншини для дестабілізації ситуації на півдні Одеської області.

Нещодавні інциденти, які мали місце з окремими представниками болгарської громади, жодним чином не пов’язані з їх етнічною приналежністю, а були спровоковані заявами, які в умовах триваючої російської агресії сприймаються надзвичайно чутливо.

Водночас, МЗС України засуджує будь-які насильницькі дії для з’ясування міжлюдських відносин. Правоохоронні органи України вже проводять необхідні слідчі дії. За результатами розслідування винні особи понесуть передбачену законодавством відповідальність.

Хотіли б зазначити, що Українська держава, від моменту здобуття незалежності, гарантує та належним чином забезпечує реалізацію національно-культурних прав та потреб болгарської національної меншини.  

Ми продовжуватимемо докладати всіх зусиль, щоб упередити спроби окремих сил і держав порушити міжнаціональні мир і злагоду в Україні та погіршити дружні відносини з сусідніми державами.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes