Міністерство закордонних справ України

Київ 01:56

13-15 червня 2017 року Міністри закордонних справ Королівства Швеція Маргот Вальстрьом та Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс перебуватимуть в Україні зі спільним робочим візитом

13 червня 2017, 14:17

Символічно, що саме представники держав, що завжди послідовно підтримували Україну на її євроінтеграційному шляху, стануть першими високопосадовцями з ЄС, які відвідають нашу державу після запровадження безвізового режиму для українських громадян.

Планується, що серед ключових питань до обговорення буде якраз роль Швеції та Литви у підтримці системних реформ, що реалізуються на основі Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Крім цього, на порядку денному - українсько-литовське та українсько-шведське двостороннє співробітництво.

14 червня спільно з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним глави шведського та литовського зовнішньополітичних відомств відвідають Одесу, де, зокрема, візьмуть участь у заходах з нагоди Днів Литви в Одесі.

Того ж дня у Києві троє міністрів відвідають традиційний захід МЗС України Open Air. Цього року це буде джазовий концерт «Музика вільних людей», організований за сприяння Koktebel Jazz Festival – однієї з найбільш вагомих мистецьких подій, яка вимушено мігрувала з Криму.

15 червня в Києві відбудеться 6-й Українсько-Шведський бізнес-форум, у якому візьмуть участь всесвітньовідомі шведські компанії.

* * *

14 червня о 9:00 год. в приміщенні Одеської ОДА відбудеться спільна зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна, Королівства Швеція Маргот Вальстрьом та Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса з Головою Одеської ОДА Максимом Степановим.

По закінченню зустрічі передбачається коротке спілкування з пресою (мови прес-конференції: українська та англійська).

З питань акредитації на висвітлення зустрічі та прес-конфренції, прохання звертатися до Керівника прес-служби Одеської облдержадміністрації Сніжани Мереуци - тел. +38 067 484 64 94 та Прес-секретаря Голови Одеської облдержадміністрації Подінєжної Катерини – тел. +38 096 967 11 36.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes