Міністерство закордонних справ України

В МЗС України відбулося засідання керівників кафедр ЮНЕСКО в Україні

30 червня 2017, 18:00

30 червня 2017 року за ініціативи Секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО в МЗС відбулося засідання керівників кафедр ЮНЕСКО в Україні.

Учасники засідання обговорили шляхи поглиблення співробітництва між кафедрами ЮНЕСКО та потенціал розширення «родини ЮНЕСКО» в Україні.  

На засіданні прийнято рішення вжити заходів для відновлення діяльності кафедри ЮНЕСКО на базі Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, який через тимчасову окупацію Криму переміщено на материкову частину України.

«Попри незаконне захоплення окупаційною владою у Криму Таврійського національного університету, наші потужна наукова база та міжнародні зв’язки дозволили у 2016 році відновити діяльність навчального закладу в Києві. Ми сподіваємося найближчим часом відкрити і кафедру ЮНЕСКО, яка з 2006 року до моменту окупації функціонувала на базі університету», - наголосив представник Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Ігор Радомський.

У рамках Програми ЮНЕСКО UNITWIN в Україні наразі функціонують дев’ять кафедр ЮНЕСКО – у Києві, Одесі, Харкові.

Кафедри ЮНЕСКО створюють можливості для міжнародної наукової співпраці у напрямах їх діяльності. Серед них - лінгвістика, філософія людського спілкування, застосування інформаційних та комунікаційних технологій в освіті, освіта протягом життя, кріобіологія.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes