Міністерство закордонних справ України

Київ 07:22

Угорщина зацікавлена у подальшому активному розвитку співробітництва з Україною

31 серпня 2017, 19:23

На цьому наголосив Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто під час зустрічі з Павлом Клімкіним, яка відбулася 31 серпня 2017 року в ході візиту глави українського зовнішньополітичного відомства до Будапешта для участі у міністерській зустрічі країн Вишеградської групи та Східного партнерства.

Павло Клімкін високо оцінив організовану Будапештом зустріч у форматі В4+СхП та наголосив на її важливості у контексті підготовки до наступного Саміту Східного партнерства, а також відзначив, що Київ зацікавлений також у розвитку взаємодії у форматі В4+Україна, що було підтримано Угорським головуванням у цій організації.

Міністр закордонних справ України подякував угорській стороні за підтримку в питанні відновлення територіальної цілісності та миру в Україні.

В рамках обговорення питання відносин з Росією П.Клімкін негативно оцінив рішення Дебреценського університету щодо надання почесної відзнаки Civis Honoris Causa російському президенту В.Путіну.

Сторони обмінялися думками щодо подальших кроків з розвитку взаємодії в забезпеченні потреб української меншини в Угорщині та угорської в Україні. 

Міністри домовилися більш детально обговорити всі питання порядку денного двосторонніх відносин під час наступного візиту П.Клімкіна в Будапешт у жовтні цього року, а також висловилися за подальший активний діалог на експертному, високому та найвищому рівнях.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes