Міністерство закордонних справ України

Коментар Міністерства закордонних справ України у зв’язку з недопуском українських лікарів до незаконно затриманого громадянина України Павла Гриба

15 вересня 2017, 18:34

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з недопуском російською стороною, незважаючи на численні звернення, українських лікарів до незаконно утримуваного громадянина України Павла Гриба.

11 вересня 2017 року Європейський суд з прав людини надав РФ термін до 25.09.2017 року повідомити Суд про актуальний стан здоров'я П. Гриба та про рекомендовані йому лікарські препарати.

Враховуючи критичний стан здоров’я П.Гриба, Міністерство вимагає від російської сторони невідкладно  надати можливість провести обстеження затриманого українськими лікарями, які готові терміново прибути до місця його тримання.

Закликаємо міжнародну спільноту засудити жорстоке поводження російської сторони з незаконно затриманим громадянином України П.Грибом та посилити політичний і дипломатичний тиск на Російську Федерацію задля його звільнення.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes