Міністерство закордонних справ України

Київ 13:03

18 вересня ц.р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк зустрівся зі Спеціальним помічником Спікера Меджлісу – Директором Департаменту міжнародного співробітництва Меджлісу Ісламської Ради Ісламської Республіки Іран Хосейном Амір-Абдоллахіяном

20 вересня 2017, 15:42
В ході зустрічі сторони поділилася баченням стану та перспектив двосторонніх відносин, а також дали оцінку процесам та подіям на Близькому Сході та в Україні.
Учасники зустрічі позитивно оцінили стан двосторонніх відносин у політичній та економічній сферах, а також роботу Посольств України та Ірану з розвитку українсько-іранського співробітництва.
Х. Амір-Абдоллахіян запевнив, що іранський уряд, зі свого боку, серйозно налаштований на розвиток економічної співпраці з Україною, яка є важливою для Ірану країною у східноєвропейському регіоні. Водночас, розвитку двосторонніх відносин перешкоджають відсутність банківського сполучення, а також проблема візового режиму.
С.Бурдиляк, своєю чергою, вказав на позитивну динаміку двостороннього співробітництва та підкреслив важливість для України співпраці з Іраном на основі взаємної поваги та розуміння національних інтересів.

Останні новини

Відкриття виборчої дільниці в Ірані для голосування на виборах народних депутатів України | 21 липня, 06:40

Сьогодні, 21 липня 2019 року о 08:00 ранку за місцевим часом в приміщенні Посольства України в Тегерані відкрилася закордонна виборча дільниця №900026.

Проведення виборів депутатів 21 липня 2019 р. | 19 липня, 12:48

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900026 запрошує виборців взяти участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України, що відбудеться 21 липня 2019 року.  

Звільнення Атрема Суріна з іранської в'язниці | 11 липня, 13:58

10.07.19 Посольство України в Ірані у взаємодії з МЗС України завершили заходи з врегулювання ситуації з відомим українським блогером Артемієм Суріним, яка склалася на території Ірану.

Презентація перекладів книжок українських авторів | 09 липня, 19:33

09 липня 2019 р. в центрі «Книжкове місто» в м. Тегеран відбулася презентація перекладів на перську мову роману українського письменника Андрія Куркова «Сірі бджоли» та п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло». 

Перше засідання виборчої комісії в Ірані | 07 липня, 22:21

5 липня 2019 року Центральна виборча комісія своєю постановою № 1501 утворила дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes