Міністерство закордонних справ України

Київ 19:12

18 вересня ц.р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк зустрівся зі Спеціальним помічником Спікера Меджлісу – Директором Департаменту міжнародного співробітництва Меджлісу Ісламської Ради Ісламської Республіки Іран Хосейном Амір-Абдоллахіяном

20 вересня 2017, 15:42
В ході зустрічі сторони поділилася баченням стану та перспектив двосторонніх відносин, а також дали оцінку процесам та подіям на Близькому Сході та в Україні.
Учасники зустрічі позитивно оцінили стан двосторонніх відносин у політичній та економічній сферах, а також роботу Посольств України та Ірану з розвитку українсько-іранського співробітництва.
Х. Амір-Абдоллахіян запевнив, що іранський уряд, зі свого боку, серйозно налаштований на розвиток економічної співпраці з Україною, яка є важливою для Ірану країною у східноєвропейському регіоні. Водночас, розвитку двосторонніх відносин перешкоджають відсутність банківського сполучення, а також проблема візового режиму.
С.Бурдиляк, своєю чергою, вказав на позитивну динаміку двостороннього співробітництва та підкреслив важливість для України співпраці з Іраном на основі взаємної поваги та розуміння національних інтересів.

Останні новини

Зустріч Посла України із заступником Міністра закордонних справ Ірану | 19 вересня, 08:43

17 вересня 2019 відбулася зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла України в Ірані С.А.Бурдиляка із спеціальним помічником Міністра закордонних справ Ірану Ґ.Баґері Моґаддамом.

75-х роковина депортації українців у 1944-1951 рр. | 08 вересня, 07:58

9 вересня Україна відзначає 75-х роковину депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. Щоб нагадати співвітчизникам про ці сумні події Посольство публікує деякі інформаційні матеріали з цього приводу.

Привітання з Днем незалежності України | 24 серпня, 13:28

Посольство України в Ісламській Республіці Іран щиро вітає всіх співвітчизників з Днем державного прапора та Днем незалежності України!

Відкриття виборчої дільниці в Ірані для голосування на виборах народних депутатів України | 21 липня, 06:40

Сьогодні, 21 липня 2019 року о 08:00 ранку за місцевим часом в приміщенні Посольства України в Тегерані відкрилася закордонна виборча дільниця №900026.

Проведення виборів депутатів 21 липня 2019 р. | 19 липня, 12:48

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900026 запрошує виборців взяти участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України, що відбудеться 21 липня 2019 року.  

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes