Міністерство закордонних справ України

Італія рішуче налаштована сприяти врегулюванню російсько-українського конфлікту під час свого головування в ОБСЄ в 2018 році

21 вересня 2017, 13:13

Під час перебування в Нью-Йорку Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Анджеліно Альфано.

Очільники зовнішньополітичних відомств України та Італії обговорили перспективи ініційованої Україною ще в 2015 році операції ООН з підтримання миру. Італійській стороні були наведені додаткові аргументи щодо розгортання місії на всій території ОРДЛО, в першу чергу уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

У рамках обговорення посилення ролі ОБСЄ у врегулюванні російсько-українського конфлікту італійську сторону було запрошено відвідати Україну у листопаді ц.р. напередодні італійського головування в цій організації у 2018 році. Серед ключових завдань візиту має бути здійснення безпосередньої оцінки ситуації поблизу лінії розмежування та наслідків агресії Росії проти нашої держави.

Сторони також обговорили прогрес у впровадженні реформ в нашій країні, а також ініціативи України із залучення експертного потенціалу держав G7 з метою їх реалізації.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes