Міністерство закордонних справ України

Київ 06:44

Відкриття Виставки сучасного українського та китайського живопису «Зустріч на Дніпрі»

09 листопада 2017, 04:10

9 листопада 2017 р. у м.Пекін відбулася церемонія відкриття Виставки сучасного українського та китайського живопису «Зустріч на Дніпрі», організованої Національною Академією образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА), м. Київ, та Центральною академією образотворчого мистецтва  (ЦАОМ), м. Пекін, за підтримки Посольства України в КНР.

На церемонії відкриття з вітальним словом виступили Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко, Ректор ЦАОМ Фан Діань та Посол України в КНР Олег Дьомін.

 

На виставці представлені 75 полотен 24 українських художників, серед яких ректор НАОМА А.Чебикін, проректори А.Яланський та О.Ковальчук, керівники творчих майстерень, професори НАОМА, низка народних художників України, а також більш, ніж 100 робіт 24 китайських художників (ректор ЦАОМ Фань Діань, декани та професори ЦАОМ Чжан Луцзян, Чень Пін, Ло Шипін, Чень Є та ін.).

 

 

 

Більшість представлених робіт виконано під час пленерів в Україні у мм. Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також у Карпатах.

Проведення цієї Виставки, поза будь-яким сумнівом, стане визначною подією в українсько-китайських взаєминах у культурно-гуманітарній сфері.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes