Міністерство закордонних справ України

Київ 20:51

Український обід в МЗС: Міністр Павло Клімкін і глави іноземних дипломатичних представництв відзначили День української писемності та мови

09 листопада 2017, 17:11

9 листопада Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запросив на український обід до МЗС глав іноземних дипломатичних представництв, які вивчили і вільно спілкуються українською мовою.

Обід був присвячений Дню української писемності та мови, що з 1997 року відзначається щороку 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.

Вітаючи зусилля глав дипломатичних представництв у вивченні української мови, Міністр відзначив:

«Ми заохочуємо всіх, хто цікавиться Україною, її історією, традиціями, культурою, вивчати українську мову. Це дозволить не лише отримувати інформацію з першоджерел про події, що відбуваються в українському сьогоденні, а й відчути колорит нашої країни через фольклорні матеріали, пісні, вірші, твори відомих письменників».

Учасники обіду мали також нагоду почастуватися стравами сучасної української кухні та поділитися власним досвідом вивчення української мови, що є однією з найбільш поширених мов у світі, як іноземної.

Участь у заході взяли Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пані Джудіт Гоф, Посол Канади Роман Ващук, Посол Литовської Республіки Марюс Януконіс, Посол Республіки Польща Ян Пєкло, Посол Франції пані Ізабель Дюмон та Голова Офісу Ради Європи Мортен Енберг.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes