Міністерство закордонних справ України

Павло Клімкін здійснив офіційний візит до Держави Ізраїль

27 листопада 2017, 22:49

В рамках офіційного візиту до Держави Ізраїль Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустрічі з Прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, Президентом Ізраїлю Реувеном Рівліним, Міністром оборони Ізраїлю Авігдором Ліберманом та з Міністром охорони навколишнього природного середовища Ізраїлю, Міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини, Співголовою Спільної міжурядової Українсько-ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Зєевом Елькіним.

Сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва та перспективи співпраці між країнами. Глава зовнішньополітичного відомства України детально поінформував про ситуацію на Донбасі, а також подякував ізраїльській стороні за підтримку України на міжнародній арені, зокрема, під час голосування 14 листопада у Третьому комітеті ГА ООН по резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)».

Під час переговорів з  Прем’єр-міністром Б.Нетаньягу Міністр П.Клімкін наголосив на важливості питання визнання ізраїльською стороною Голодомору 1932-33 рр. актом геноциду українського народу та зазначив: «Ми сподіваємося, що визнання Голодомору 1932-33 рр. актом геноциду підтримають наші друзі, серед яких, безперечно, й Ізраїль».

Одним з пріоритетних питань торгово-економічного співробітництва між державами є завершення переговорного процесу щодо Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем – було наголошено під час зустрічі П.Клімкіна зі Співголовою Спільної міжурядової Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва З.Елькіним. «Сподіваюся на активізацію переговорного процесу та завершення узгодження тексту Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем до кінця поточного року», - зазначив П.Клімкін.

Міністр П.Клімкін обговорив низку актуальних питань двосторонньої співпраці під час зустрічей із Заступником Міністра закордонних справ Ціпі Хотовелі, Генеральним директором МЗС Ізраїлю Ювалем Ротемом, Спікером Кнесету Юлійєм Едельштейном, Віце-спікером, Головою Ізраїльсько-української парламентської групи дружби Кнесету Талі Плосков та Міністромосвіти Нафталі Беннетом.

В рамках візиту П.Клімкін відвідав меморіальний комплекс «Яд-Вашем», Гору Герцля, Стіну плачу та зустрівся з Патріархом Єрусалимським Теофілом III.

Українська делегація відвідала офіси провідних ізраїльських науково-виробничих та стартап-компаній, а також Центр передачі технологій Єврейського Єрусалимського університету. 

Глава зовнішньополітичного відомства України дав низку інтерв’ю провідним ізраїльським ЗМІ.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes