Міністерство закордонних справ України

Київ 18:08

Новий етап українсько-новозеландської співпраці

11 грудня 2017, 21:44

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії Вірчих грамот від новопризначеної Посла Нової Зеландії в Україні (за сумісництвом) Мері Патрісії Терстон.

Сергій Кислиця привітав пані Терстон з початком дипломатичної місії в Україні та підкреслив налаштованість нашої держави на подальший розвиток взаємодії з Новою Зеландією.

Сторони обговорили сучасний стан та шляхи активізації двостороннього політичного діалогу, а також розбудови взаємовигідної співпраці у практичних сферах.

Заступник Міністра закордонних справ України висловив вдячність Новій Зеландії за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та сподівання на подальшу проактивну позицію Нової Зеландії у цьому питанні.

Була відзначена плідна взаємодія двох держав в рамках міжнародних організацій, насамперед, ООН. 

Останні новини

Заява делегації України в ОБСЄ щодо незаконної окупації АР Крим і м. Севастополь Російською Федерацією (мовою оригіналу) | 14 березня, 18:27

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком на 1220-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 14 березня 2019 року.

Заява делегації України в ОБСЄ щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 14 березня, 18:22

Delivered by Ambassador Ihor Prokopchuk, Permanent Representative of Ukraine to the International Organizations in Vienna, to the 1220th meeting of the OSCE Permanent Council, 14 March 2019

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes