Міністерство закордонних справ України

Директор Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ України Ольга Чубрикова прийняла копії Вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Судан в Україні Мохамеда Еіса І.Дахаба

14 грудня 2017, 20:33

14 грудня 2017 року Директор Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ України Ольга Чубрикова прийняла копії Вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Судан в  Україні Мохамеда Еіса І.Дахаба.

Ольга Чубрикова привітала Мохамеда Еіса І.Дахаба з початком його дипломатичної місії в Україні та ознайомила з роботою Департаменту державного протоколу, а також із заходами, запланованими для дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.

Посол Судану був також прийнятий Директором Департаменту Близького Сходу та Африки Мирославою Щербатюк. Було засвідчено готовність сторін до подальшого розвитку українсько-суданських відносин та домовлено про проведення політичних консультацій у першій половині 2018 р.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes