Міністерство закордонних справ України

Київ 11:53

Коментар МЗС України щодо чергового т.зв. "гуманітарного конвою" з Російської Федерації

25 січня 2018, 17:39

Міністерство закордонних справ України висловлює протест у зв‘язку з продовженням Російською Федерацією протиправної практики направлення на тимчасово окуповану територію України т.зв. «гуманітарних конвоїв».

25 січня 2018 року російською стороною вкотре здійснено незаконне переміщення на територію України через російські прикордонні пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» (Ростовська обл., РФ) двох колон загальною кількістю 40 автомобілів під приводом доставки т.зв. «гуманітарного вантажу» населенню Донецької та Луганської областей України.

Російський вантаж було переміщено усупереч нормам і принципам міжнародного права та раніше узгодженим умовам і модальностям між двома сторонами, а також без офіційної згоди української сторони та з порушенням вимог законодавства України. Вказаний конвой вкотре перетнув державний кордон через тимчасово неконтрольовані українською владою ділянки та без участі МКЧХ.

МЗС України надіслало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту із вимогою до держави-агресора припинити вчинення протиправних дій та неухильно дотримуватися міжнародних норм та законодавства України.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes