Міністерство закордонних справ України

На полях Давоса відбулася зустріч Павла Клімкіна з очільником ФДЗС Швейцарії Іньяціо Кассісом

26 січня 2018, 13:16

В рамках участі у Щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму у Давосі 25 січня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з очільником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Іньяціо Кассісом.

Сторони обговорили питання активізації двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері, гуманітарної заангажованості Швейцарії в Україні, а також взаємодії в рамках міжнародних організацій, зокрема Раді Європи. Швейцарській стороні було висловлено вдячність за підтримку українських ініціатив з проблематики Криму і очікування щодо їх підтримки в майбутньому.

Міністр П.Клімкін запросив швейцарського колегу відвідати Україну.

Під час зустрічі було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації. 

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes