Міністерство закордонних справ України

Державний секретар Андрій Заяць прийняв копії Вірчих грамот від Посла Республіки Гватемала в Україні Хосе Франсіско Калі Тсая

22 лютого 2018, 18:17

Андрій Заяць привітав Хосе Франсіско Калі Тсая з початком дипломатичної місії в Україні та висловив вдячність гватемальській стороні за сталу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Співрозмовники обговорили сучасний стан та перспективи двосторонніх відносин, висловили готовність вжити заходів для активізації  політичного діалогу, а також інтерес розвивати взаємовигідне торговельно-економічне співробітництво, зокрема у галузях енергетики, сільського господарства, гірничодобувної промисловості та високих технологій.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes