Міністерство закордонних справ України

Київ 06:10

Коментар МЗС України у зв’язку із ймовірним застосуванням хімічної зброї в Сирії

10 квітня 2018, 19:09

Міністерство закордонних справ України висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з ймовірним застосуванням 7 квітня 2018 року в сирійському місті Дума хімічної зброї, жертвами якого стали десятки мирних жителів.

Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності.

Останні події в Думі та Солсбері підтверджують важливість вжиття невідкладних кроків для унеможливлення застосування хімічної зброї в майбутньому.

У цьому зв’язку вкотре наголошуємо на відповідальності Росії, яка перетворила Європу та Близький Схід на полігон випробування своєї зброї.

Україна очікує на результати розслідування, яке має бути проведено Місією зі встановлення фактів Організації із заборони хімічної зброї. Наголошуємо на необхідності притягнення до відповідальності не тільки виконавців цього жахливого злочину, але й їхніх міжнародних спонсорів.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes