Міністерство закордонних справ України

Київ 01:00

Кувейт спрощує візові вимоги для громадян України

16 квітня 2018, 19:40

З 18 квітня ц.р. для громадян України починає діяти новий спрощений порядок в’їзду в Державу Кувейт, що передбачає можливість отримання одноразової туристичної візи строком до 90 днів безпосередньо в Міжнародному аеропорту Кувейту або ж оформлення електронної кувейтської візи через онлайн-сервіс Міністерства внутрішніх справ Кувейту.

Для отримання кувейтської електронної візи заявники мають:

- завантажити форму заяви на оформлення візи на веб-сторінці https://evisa.moi.gov.kw/evisa/home_e.do та заповнити її, зазначивши особисті дані та адресу проживання в Кувейті (без необхідності завантаження скан-копій запрошення, підтвердження бронювання чи полісу медичного страхування);

- в пункті пропуску через кордон надати компетентним органам Кувейту номер е-візи (направляється на електронну адресу заявників протягом 48 годин з моменту реєстрації та надсилання візової анкети) та сплатити візовий збір в сумі 3 кувейтські динари (орієнтовно 10 дол. США), після чого до проїзного документа заявника проставляється віза.

Оформлення кувейтської візи по прибутті до Кувейту відбувається за такою ж процедурою (за винятком заповнення візової анкети безпосередньо у візовому відділі в пункті пропуску через кордон).

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes