Міністерство закордонних справ України

Київ 08:57

Павло Клімкін візьме участь у 128-у Міністерському засіданні Комітету міністрів Ради Європи

17 травня, 11:32

17-18 травня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візит до Королівства Данія, де візьме участь у 128 засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів.
Ключовою темою цьогорічної дискусії очільників зовнішньополітичних відомств 47 країн-членів РЄ стане проблематика реагування на сучасні виклики демократичній безпеці у Європі та, зокрема роль Організації у вирішенні сучасних конфліктів та криз на континенті.
Дискусія також торкнеться питань забезпечення ефективності системи Європейської конвенції з прав людини у довгостроковій перспективі, проблематики захисту осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних, співпраці РЄ та ЄС, а також стану демократії, прав людини і верховенства права у сучасній Європі.
П.Клімкін порушить питання триваючої російської агресії проти нашої держави та звільнення незаконно утримуваних Росією громадян України.
У ході візиту також заплановано проведення низки двосторонніх зустрічей.
Під час засідання відбудеться передача головування в Комітеті міністрів РЄ від Королівства Данія до Республіки Хорватія на наступний піврічний період.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes