Міністерство закордонних справ України

Київ 09:11

Чорногорія підтримує суверенітет та територіальну цілісність України

16 травня, 19:39

16 травня у Подгориці відбулися політичні консультації між Міністерствами закордонних справ України та Чорногорії. Українську делегацію очолював заступник Міністра Василь Боднар, чорногорську – державний секретар з політичних питань Зоран Янкович.

У ході консультацій сторони підтвердили взаємну зацікавленість у подальшій активізації українсько-чорногорського політичного діалогу та торговельно-економічного співробітництва, обговорили увесь спектр питань двосторонніх відносин, обмінялися думками щодо актуальних питань міжнародного порядку денного.

Заступник Міністра Василь Боднар висловив вдячність офіційній Подгориці за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також приєднання до економічних санкцій ЄС проти Росії через агресію в Україні.

У рамках візиту до Чорногорії заступник Міністра також зустрівся з Віце-президентом Скупштини (парламенту) Чорногорії, керівником групи дружби з парламентом України Ґенці Німанбеґу. Під час бесіди сторонами висловлено готовність до інтенсифікації міжпарламентського діалогу між Україною та Чорногорією, обговорено плани щодо обміну візитами між парламентами двох держав, а також окремі аспекти взаємодії у багатосторонньому форматі та активізації торговельно-економічного співробітництва.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes