Міністерство закордонних справ України

Київ 02:05

Павло Клімкін зустрівся з Комісаром Ради Європи з прав людини Дунею Міятович

17 травня 2018, 22:28

17 травня 2018 року в рамках візиту до Королівства Данія, де відбувається 128 засідання Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з нещодавно обраною Комісаром Ради Європи з прав людини Дунею Міятович.

Центральною темою зустрічі стало обговорення ситуації із незаконно утримуваними та ув’язненими громадянами України на території Російської Федерації та в окупованій Автономній Республіці Крим і місті Севастополь. Павло Клімкін привернув увагу Комісара до системного характеру переслідування Росією українських громадян – журналістів, громадських активістів та просто всіх незгодних з агресивною політикою Кремля проти України і окупацією частини її території. Справи Олега Сенцова, Володимира Балуха, Узеіра Абдуллаєва та більш ніш 60 інших українців є не окремими випадками зловживань та порушень прав людини, а послідовною та чітко координованою політикою Москви.  

Сторони також обговорили перспективи роботи новообраного Комісара з відстеження ситуації з правами людини у окупованому Росією Криму та на українському Донбасі, які продовжують потерпати від російської агресії. Павло Клімкін підкреслив, що саме мандат Комісара є найбільш прийнятним і ефективним для контролю за дотриманням прав людини в окупованому Криму.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes