Міністерство закордонних справ України

Київ 12:04

Павло Клімкін відвідає Туреччину з робочим візитом

06 червня 2018, 18:48

7-8 червня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом у Туреччині (м.Анкара).

Візит відбудеться у рамках спільних заходів, які проводять Україна та Туреччина зі вшанування 74-х роковин депортації кримськотатарського народу 1944 року.

Програмою перебування Міністра Павла Клімкіна у м. Анкара передбачено проведення переговорів з Міністром закордонних справ Мевлютом Чавушоглу та Міністром енергетики Туреччини Бератом Албайраком.

Під час візиту заплановано інтерв’ю Глави зовнішньополітичного відомства України провідним турецьким ЗМІ.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | Вчора, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

Заступник Міністра Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева | 19 березня, 15:17

19 березня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes