Міністерство закордонних справ України

Павло Клімкін відвідає Ірландію з офіційним візитом

27 червня 2018, 14:00

27-28 червня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом в Ірландії (м.Дублін).

Візит відбудеться після 12-річної перерви з часу останнього візиту до Ірландії міністра закордонних справ України.

Програмою перебування Міністра у м. Дублін передбачено проведення переговорів з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ і торгівлі Ірландії Саймоном Ковене та Головою Нижньої палати Парламенту Ірландії Шоном О’Фарілом. Павло Клімкін виступить у Спільному комітеті у закордонних справах, торгівлі та оборони Парламенту Ірландії та в Інституті міжнародних та європейських справ Ірландії. Крім того, Міністр проведе зустріч з українською громадою Ірландії.

Під час візиту заплановане інтерв’ю Глави зовнішньополітичного відомства України провідному ірландському виданню «The Irish Times».

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes