Міністерство закордонних справ України

Київ 07:04

17-те засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії

27 червня 2018, 15:32

26-27 червня 2018 року у Луцьку відбулось 17-те засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Українську делегацію очолив Представник України з питань договірно-правового оформлення державного кордону Сергій Бороденков.

Делегації підбили підсумки діяльності Спільної комісії за перше півріччя 2018 року і відзначили високий темп виконання запланованих польових робіт. З метою визначення пріоритетів та планування спільної роботи на наступні періоди делегації затвердили Перспективний план демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь, розрахований на 2018-2026 роки.

Українська сторона вітає рішення Спільної комісії започаткувати демаркацію українсько-білоруського державного кордону у зоні відчуження Чорнобильської АЕС у 2019 році. Обопільна готовність розпочати цей процес, незважаючи на безпрецедентні труднощі, пов’язані з радіаційним забрудненням території, свідчить про високий рівень взаємної довіри і взаємодії у відносинах між нашими державами. МЗС України розцінює це рішення як важливий крок на шляху до належного договірно-правового оформлення державного кордону між Україною і Республікою Білорусь.

Спільна комісія також привітала намір Європейського Союзу виділити фінансування на реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь» в рамках Флагманської ініціативи «Інтегроване управління кордонами» ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство»» та підтвердила зацікавленість у продовженні тісної співпраці з європейською стороною з метою ефективного використання допомоги для проведення демаркаційних робіт.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes