Міністерство закордонних справ України

Київ 12:22

Павло Клімкін здійснив візит до Ірландії

29 червня 2018, 15:21

28 червня у рамках офіційного візиту до Ірландії відбулися зустрічі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Головою Нижньої палати Парламенту Ірландії Шоном О’Фарілом та Віце-прем’єр-міністром – Міністром закордонних справ і торгівлі Ірландії Саймоном Ковене.

Основними на порядку денному зустрічей були питання двостороннього та багатостороннього співробітництва між Україною та Ірландією у політичній, економічній, консульській та інших сферах, у тому числі євроатлантична інтеграція України та шляхи протидії агресії Росії.

Ірландська сторона заявила про неухильну підтримку санкцій проти Росії та готовність відстоювати інтереси України в ЄС, а також відзначила наявність значного потенціалу для розвитку співпраці з Україною, насамперед у сферах сільського господарства, харчової промисловості, інформаційних технологій, фармацевтики, культурного обміну між університетами тощо. Було домовлено надіслати до України торговельно-економічну місію для опрацювання на місці подальших шляхів розвитку бізнес-зв’язків.

У цьому контексті важливе значення для ефективного подальшого розвитку двосторонніх відносин матиме заплановане відкриття Посольства Ірландії в Україні.

Виступаючи перед членами Спільного Комітету у закордонних справах, торгівлі та оборони Парламенту Ірландії, а також в Інституті міжнародних та європейських справ, Павло Клімкін зосередився, зокрема на зовнішньополітичних пріоритетах України; фундаментальних економічних та соціальних перетвореннях в Україні; необхідності посилення політики санкцій міжнародного співтовариства як ефективного інструмента стримування агресії Росії, яка загрожує світовому правопорядку тощо.

Окремо було наголошено на питаннях енергетичної безпеки та запровадженні єдиних правил функціонування в енергетичному секторі Європи, а також виробленні механізму протидії можливим агресивним діям проти одного з партнерів, у тому числі з боку зовнішніх постачальників енергоресурсів.

Під час зустрічі з представниками української громади Міністр подякував їм за надання гуманітарної та фінансової допомоги, зокрема українським військовим, лікарням, школам, дитячим будинкам тощо у складний для країни час, а також за підтримку всесвітньої кампанії за звільнення українських політичних в’язнів Кремля.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | Вчора, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

Заступник Міністра Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева | 19 березня, 15:17

19 березня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes