Міністерство закордонних справ України

Київ 11:56

Литва продовжуватиме надавати підтримку Україні, зокрема у сфері захисту прав людини

27 липня 2018, 15:20

26 липня 2018 року в МЗС України відбулася зустріч заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара із Головним парламентським омбудсменом Литовської Республіки Аугустінасом Нормантасом.

Василь Боднар та Аугустінас Нормантас позитивно оцінили плідне співробітництво між Україною та Литвою. Відзначено історичний міждержавний зв’язок, спільні зусилля в протидії зовнішнім загрозам, важливість обміну досвідом, підтримку та взаємодопомогу. Також було наголошено на відкритості та готовності до подальшої співпраці.

Сторони обговорили актуальні питання українсько-литовських відносин у сфері захисту прав людини.

Окрему увагу було приділено проекту Європейського Союзу Twinning «Впровадження успішного європейського досвіду з метою зміцнення інституційного потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для захисту прав і свобод людини». Представником Литви було підкреслено позитивні досягнення в реалізації зазначеного проекту, зокрема сприяння в розробці змін до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», до якого залучені литовські експерти.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | Вчора, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

Заступник Міністра Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева | 19 березня, 15:17

19 березня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes