Міністерство закордонних справ України

Київ 18:21

Індонезійська сторона зацікавлена у набутому Україною досвіді під час її непостійного членства в РБ ООН - Посол Індонезії в Україні

10 серпня 2018, 09:21

9 серпня відбулась зустріч Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді.

На початку зустрічі Заступник Міністра висловив співчуття у зв’язку з численними жертвами внаслідок руйнівного землетрусу, що стався на о.Ломбок (Республіка Індонезія) 5 серпня ц.р. та передав відповідний лист-співчуття від Президента України Петра Порошенка на ім’я Президента Республіки Індонезія Джоко Відодо.

Крім цього, сторони обговорили широке коло питань порядку денного двостороннього співробітництва, а також перспективи подальшої інтенсифікації політичного діалогу та розвитку торговельно-економічного співробітництва.

Індонезійська сторона висловила готовність до плідної співпраці з нашою державою за усіма напрямами двостороннього співробітництва. У цьому контексті Ю.Кріснанді висловив зацікавленість Індонезії у досвіді, набутому Україною під час її непостійного членства у РБ ООН, з метою пошуку найбільш ефективних механізмів вирішення глобальних викликів міжнародного порядку денного.

У свою чергу, Заступник Міністра привітав Індонезію з її обранням до складу непостійних членів РБ ООН та підтвердив готовність надати всебічну допомогу у цьому контексті. Зокрема, було запропоновано провести консультації з представниками постійного представництва України при ООН в м.Нью-Йорк.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes