Міністерство закордонних справ України

Київ 10:24

Заступник Міністра Василь Боднар прийняв копії Вірчих грамот від новопризначеного Посла Словаччини в Україні Марека Шафіна

16 серпня 2018, 14:33

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар привітав новопризначеного Посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафіна з початком його дипломатичної місії та висловив вдячність словацькій стороні за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, що набуває особливого значення з огляду на початок у 2019 році головування Словаччини в ОБСЄ.

Співрозмовники обговорили сучасний стан та перспективи розвитку українсько-словацьких відносин, зокрема, підготовку офіційного візиту до нашої держави Міністра закордонних справ Словаччини Мирослава Лайчака, а також проведення чергових засідань двосторонніх комісій з питань транскордонного співробітництва та економічного, промислового та науково-технічного співробітництва. Було наголошено на готовності сторін й далі підтримувати високу динаміку політичного діалогу між Україною та Словаччиною.

Участь у зустрічі зі словацької сторони взяла також Державний секретар Міністерства фінансів Словацької Республіки Дана Мігер.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes