Міністерство закордонних справ України

Київ 18:22

Підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Офісом Амбасадора відновлювальної енергії Руслани Лижичко

22 серпня 2018, 14:14

22 cерпня 2018 року в МЗС відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Офісом Амбасадора відновлювальної енергії Руслани Лижичко у сфері просування відновлювальної енергії.

Метою Меморандуму є сприяння розвитку «зеленої» енергетики в нашій країні, залученню іноземних інвестицій, інтеграції України до міжнародних проектів та використанню новітніх технологій і розробок у цій сфері.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив переконання, що cпільна робота МЗС та Амбасадора відновлюваної енергії Руслани Лижичко слугуватиме якнайповнішому використанню потенціалу альтернативної енергетики в Україні, розширенню міжнародного співробітництва у сфері «зеленої» економіки.

На церемонії був також присутній Президент організації «Energy Watch Group» Ханс-Йозеф Фелль, який повідомив про плани організації укласти з  Офісом Амбасадора відновлюваної енергії аналогічний Меморандум.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes