Міністерство закордонних справ України

Київ 06:40

Відбулося 18-те засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії

07 вересня 2018, 23:02

4-6 вересня 2018 року у м.Пінськ (Республіка Білорусь) відбулося 18-те засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Українську делегацію очолив Представник України з питань договірно-правового оформлення державного кордону Сергій Бороденков.

Спільна комісія обговорила стан і перспективи виконання демаркаційних робіт на українсько-білоруському державному кордоні, затвердила 220 Актів визначення місць встановлення прикордонних знаків, внесла зміни і доповнення до Плану демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь на 2018 рік.

На порядку денномуСпільної комісії також перебувало питання організації виконання робіт із винесення державного кордону на місцевість в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, які передбачається розпочати у 2019 році.

Делегації намітили напрями подальшої роботи, дали відповідні доручення спільним робочим групам та домовились провести наступне засідання Спільної комісії у листопаді 2018 року на території України.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes