Міністерство закордонних справ України

Київ 05:47

Заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль прийняла нового Посла Королівства Бельгія в Україні Алекса Ленартса

10 вересня 2018, 19:06

10 вересня Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс вручив копії Вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олені Зеркаль.

Під час зустрічі співрозмовники відзначили активний політичний діалог між двома державами та сталу позитивну динаміку  торговельно-економічної  співпраці, показники якої у першому півріччі 2018 р. зросли на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас, констатувався значний потенціал співпраці, насамперед в інвестиційній та бізнесовій сферах, з урахуванням імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Посол Бельгії підкреслив налаштованість його країни надавати сприяння в реалізації Україною євроінтеграційного курсу.

Олена Зеркаль подякувала Послу Бельгії за підтримку нашої держави у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності внаслідок російської агресії. Вона ознайомила співрозмовника з безпековою ситуацією на Донбасі, а також відзначила важливість подальшої взаємодії у протидії гібридним загрозам, у т.ч. в сфері інформаційної безпеки.

Було обговорено також питання енергетичної співпраці України та ЄС як заходи протидії будівництву Росією проекту Північного потоку-2. У цьому зв'язку Олена Зеркаль висловила сподівання, що Бельгія підтримуватиме позицію України щодо формування спільної з ЄС правової позиції.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes