Міністерство закордонних справ України

Київ 06:45

Вдячні фінській стороні за незмінну підтримку зусиль України, спрямованих на боротьбу з російською агресією - Павло Клімкін під час зустрічі з Тімо Сойні

25 вересня 2018, 23:40

На полях 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з керівником МЗС Фінляндії Тімо Сойні.

Cпіврозмовники відзначили високий рівень співробітництва між двома країнами та підтвердили готовність до поглиблення двосторонньої взаємодії.

Павло Клімкін подякував колезі за незмінну підтримку фінською стороною українських ініціатив у рамках ООН, спрямованих на протидію російській агресії, зокрема під час ухвалення резолюцій Генасамблеї ООН щодо територіальної цілісності України, стану дотримання прав людини в окупованому Росією Криму, а також щодо включення до порядку денного поточної сесіі ГА ООН нового пункту «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України». Міністри обговорили триваючу агресію РФ проти України і недотримання російською стороною положень Мінських угод, а також необхідність посилення тиску на агресора з метою звільнення політв’язнів та недопущення подальших провокацій Москви проти України.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes